Zamknij

Przerwy techniczne w bankach! Lepiej wypłać pieniądze

17:45, 05.02.2021 | red
Skomentuj
REKLAMA

W weekend szykują się utrudnienia w bankach. Wielu Polaków może spodziewać się kłopotów przy zarządzaniu swoimi pieniędzmi. 

Klienci ING i Alior Banku muszą się przygotować na utrudnienia wynikające z prac serwisowych. Te zaplanowane zostały na najbliższy weekend (6-7 lutego).

W przypadku banku ING problemy powinny być ograniczone jednak tylko do godzin nocnych. Od godziny 23:00 w sobotę do 7:00 w niedzielę nie będzie można skorzystać z niektórych funkcji kart w Moim ING oraz ING Business.

Co więcej, problemy będą dotyczyły również aktywacji kart, zmiany limitów transakcyjnych, zamawianie nowych kart płatniczych i dodawanie kart do portfeli elektronicznych (Apple Pay, Garmin Pay i Google Pay).

Kłopoty mogą być również w przypadku wykonywania przelewów. Niedostępne mogą być transakcje zatwierdzane przez 3D Secure za pomocą kodu z SMS. Natomiast zastrzeganie kart będzie możliwe tylko poprzez infolinię.

W przypadku Alior Bank problemy mają potrwać od 23:00 w sobotę do 7:00 w niedzielę. Bank informuje jednak, że przerwa może potrwać znacznie dłużej. Bank informuje jednak, że przerwa może potrwać znacznie dłużej. 

W tym czasie niedostępna ma być bankowość internetowa i mobilna. 

Dłuższa przerwa w funkcjonowaniu dotyczy także systemu inwestycyjnego. Ten będzie niedostępny już od 8:00 w sobotę (6 lutego) do 20:00 w niedzielę (7 lutego).

(red)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%