Zamknij

30 474,07 zł to kwota jaką udało się zabrać sztabowi WOŚP w Gminie Kikół.

21:24, 15.01.2019 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. W ramach podjętych przez kikolski sztab działań odbyło się szereg różnorodnych imprez takich jak: turniej piłki siatkowej, halowej piłki nożnej, turniej szachowy, tenisa stołowego, turniej FIFA na PS 4.

Oczywiście ukoronowaniem był jubileuszowy, bo już 10 kikolski finał, który tradycyjnie odbywał się w sali widowiskowej Szkoły Podstawowej w Kikole. W programie znalazły się występy najmłodszych z przedszkoli działających na terenie naszej gminy a także uczniów szkoły podstawowej w Kikole. Licznie zgromadzoną publiczność rozgrzewały występy grup tanecznych. Nie zabrakło emocjonujących licytacji. Całość uświetniły koncerty zespołu Boys Band oraz formacji M-Power. W finale - oczywiście "światełko do nieba". Przez ponad osiem godzin sala wypełniona była po brzegi. Obecni mieli do dyspozycji kawiarenkę,  w której można było się napić kawy oraz skosztować pysznych ciast. Był też kiermasz z ciekawymi przedmiotami. Pamiętać trzeba również o licznych wolontariuszach, którzy zbierali do puszek hojne datki  mieszkańców.

Do dorobku kikolskiego sztabu doliczyć należy kwoty zebrane przez wolontariuszy działających w gminach: Chrostkowo - 16 607,12 zł, Dobrzyń nad Wisłą - 12 194,34 zł, oraz miejscowości Zaduszniki – 3097,20 zł. Współpracowali oni z kikolskim sztabem WOŚP. W efekcie zebrana przez sztab kwota przekroczyła sześćdziesiąt tysięcy złotych.

 

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%