Zamknij
REKLAMA

Ogłoszono konkurs dla organizacji pożytku publicznego

21:15, 07.03.2019 | J.R
Skomentuj pixabay.com
REKLAMA

Ogłoszono konkurs dla organizacji pożytku publicznego na wsparcie realizacji zadań w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu oraz upowszechniania kultury i sztuki na terenie naszej gminy.

W przypadku zadania 1, dotyczącego kultury fizycznej i sportu wsparciu podlegać mogą działania polegające na organizacji zajęć sportowych i rekreacyjnych, zawodów, olimpiad, treningów, udział w rozgrywkach sportowych, prowadzenie zajęć tanecznych, aerobiku, zajęć na siłowni itp. Na wsparcie organizacji pozarządowych przewidziano w przypadku tego zadania kwotę 20 000 zł.

Zadanie 2 dotyczy upowszechniania kultury i sztuki. Wsparciu podlegać mogą działania polegające na organizacji imprez kulturalnych o charakterze lokalnym, przedsięwzięcia związane z międzypokoleniową integracją mieszkańców gminy, upowszechnianie kultury wśród dzieci i młodzieży a także wśród osób starszych, chorych i niepełnosprawnych. Na wsparcie powyższych działań zaplanowano kwotę 5 000 zł.

W konkursie mogą wziąć udział organizacje pozarządowe spełniające wymagania ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Oferty składać należy Urzędzie Gminy w Kikole lub przesłać pocztą na adres tegoż urzędu w terminie do 22 marca 2019 r. Wybór ofert dokonany zostanie 29 marca. Szczegóły konkursu znaleźć można tutaj.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

PiotrPiotr

0 0

Chciałbym poruszyć temat osp w Kikole !
11:42, 10.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%