Zamknij
REKLAMA

Pobiegną ulicami Torunia. Będą utrudnienia!

11:39, 08.08.2019 | www.ddtorun.pl
Skomentuj Foto. Archiwum ddtorun.pl
REKLAMA

W sobotę 10 sierpnia w Toruniu trzeba będzie się liczyć z utrudnieniami w ruchu drogowym. To w związku z imprezą biegową Nocna Dycha Kopernika. Między godz. 22:00 a północą mogą wystąpić wyłączenia bądź ograniczenia w ruchu na trasie biegów.

Będzie to już piąta edycja nocnego biegu po Toruniu. Biegacze wystartują na dystansie 10 oraz 5 kilometrów, na atestowanej trasie, ulicami Torunia.

Bieg rozpocznie się o godz. 22:00 dlatego, organizatorzy postanowili rozświetlić ciemności niezwykłym pokazem fireshow , który będą mogli zobaczyć też uczestnicy biegu na 5 km! Nie należy również martwić się o widoczność, gdyż wszystkie miejsca będą wystarczająco oświetlone, a dodatkowo 10 km będzie wyróżniony palącym się pochodniami. 

Każdy biegacz otrzyma oryginalny medal do swojej kolekcji. Tradycyjnie medale Nocnej Dychy Kopernika są ceramiczne, ręcznie wykonane i wypalane w piecu, więc każdy jest niepowtarzalny i wyjątkowy.  Medale nawiązują do tegorocznego hasła przewodniego: “Nocna Dycha Kopernika: bieg z duchami postaci z zamierzchłych czasów”.

Trasa biegu wiedzie m.in. ulicą Wschodnią, Szosą Lubicką i Bulwarem Filadelfijskim - kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia!

(www.ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%